Keralini. Spieki wielkoformatowe zaprojektowane specjalnie na blaty.
Keralini - to perfekcja zaawansowanej technologii połączona z nieskazitelnym pięknem włoskiego designu.
Spieki wielkoformatowe Keralini to uniwersalny materiał wykończeniowy. Stosowany do produkcji mebli i wszelkich elementów dekoracyjnych, na posadzki oraz elewację zewnętrzną.

Keralini. Droga do doskonałości

Fabryka specjalizuje się wyłącznie w produkcji spieków wielkoformatowych. Każdy z etapów pełnego cyklu produkcji spieku jest przemyślany w najdrobniejszych szczegółach: mieszanie surowców, wypiekanie, polerowanie, siatkowanie. Na każdym z etapów produkcji spieków dbano o to, by zapewnić im niezbędne parametry i wytworzyć naprawdę najlepszy produkt. Dzięki takiemu podejściu firma jest uznanym dostawcą wielkoformatowych spieków dla indywidualnych klientów oraz czołowych firm we Włoszech i Hiszpanii.

Keralini pracuje na profesjonalnym i nowoczesnym sprzęcie Sacmi, będącym obecnie  najlepszym rozwiązaniem do produkcji wielkoformatowych spieków.

Centrum produkcyjne Keralini jest wyposażone w linie Continua+ oraz innowacyjną drukarkę cyfrową, umożliwiającą tworzenie designu o dowolnym poziomie złożoności.

W 2021 roku fabryka zakupiła najdłuższy piec w Europie: sprzęt o długości 200 metrów jest wykorzystywany do wyżarzania płyt i pozwala zredukować naprężenie wewnątrz spieku, tym samym ułatwiając proces jego obróbki.

Keralini ściśle współpracuje z osobami specjalizującymi się w obróbce kamienia i spiekach wielkoformatowych na całym świecie. Każda płyta jest wytwarzana z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów produkcji.

Czytaj więcej

Różnorodność wzorów Keralini

Kolekcje Keralini zawierają marmurowe płyty Calacatta, a także bardzo aktualne matowe powierzchnie z teksturami imitującymi beton, metal, a nawet drewno. Rysunek i różnorodna obróbka powierzchni płyt odpowiadają trendom projektowym, które zyskują popularność na świecie.

Płyty Keralini są stworzone dla tych, którzy lubią wyzwania i cenią ekskluzywne produkty. Korzystając ze spieków Keralini, możesz wyrazić swoją osobowość, doskonały gust i chęć wyjścia poza standardowe projekty.

Czytaj więcej

Jaka jest zaleta spieków wielkoformatowych Keralini?

Ze względu na swoje wymiary i unikalne cechy, spieki wielkoformatowe Keralini są uniwersalnym materiałem. Z powodzeniem stosuje się go zarówno na blaty kuchenne, jak i do okładzin wewnętrznych ścian, podłóg, schodów, a także fasad budynków mieszkalnych i komercyjnych. Doskonałe właściwości użytkowe pozwalają na zastosowanie takiego materiału do okładzin zewnętrznych w każdych warunkach klimatycznych.

Spieki wielkoformatowe Keralini produkowane są w dwóch rozmiarach:

  • 3200x1600x6 mm (do okładzin)
  • 3240x1630x12 mm (do blatów)

Materiał jest łatwy w utrzymaniu higieny, odporny na wpływ zanieczyszczeń, dlatego jest wybierany w kuchniach i łazienkach.

Spieki wielkoformatowe Keralini doskonale nadają się do tworzenia autorskich projektów w miejscach takich jak restauracje, hotele, centra handlowe i rozrywkowe. Jednym z nowoczesnych trendów na świecie jest zastosowanie spieków - do okładzin frontów mebli.

Materiał ten przeszedł certyfikację w niezależnych organizacjach międzynarodowych. Gwarancja producenta wynosi 10 lat.

Czytaj więcej

Katalog Keralini

Zobacz wszystkie dekory

Dlaczego warto wybrać Keralini:

odporne na działanie chemikaliów

przyjazne dla środowiska i dopuszczony do kontaktu z żywnością

odporne na ścieranie i zmiany temperatury

bogaty wybór nowoczesnych dekorów

Projektant On-line

Sprawdź, jak będzie wyglądać Twoja przestrzeń

Projektant On-line

Sprawdź, jak będzie wyglądać Twoja przestrzeń

Wizualizacja

Przykłady projektów

Zobacz wszystkie projekty
Zobacz wszystkie projekty

Kup spieki wielkoformatowe

Ponad 25 dekorów jest stale dostępnych na stanie magazynowym w dużych ilościach. Reszta zostanie dostarczona szybko w ramach zamówienia.

Wyświetl kontakty

Poznaj świat spieków wielkoformatowych

WSZYSTKIE PRZYDATNE INFORMACJE

Zostać partnerem

Zostaw swoje dane lub zadzwoń:

+48 22 602 20 22

Wyślij projekt

Napisz o swoim projekcie, a my opublikujemy Twoją pracę na naszej stronie

wyślij zapytanie

Napisz nam swoją sugestię lub życzenie

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Projekt został wysłany, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia publikacji.

Zamknij stronę

Uwaga!

Dane formularza nie zostały wprowadzone poprawnie!

Zamknij stronę