Spieki wielkoformatowe Keralini to połączenie piękna włoskiego designu z innowacyjną technologią produkcyjną. To uniwersalny materiał wykończeniowy, który doskonale nadaje się do produkcji blatów, mebli, elementów dekoracyjnych, posadzek oraz elewacji zewnętrznych.

Produkcja na najwyższym poziomie

Fabryka Keralini specjalizuje się wyłącznie w produkcji spieków wielkoformatowych. Każdy etap wytwórstwa jest dopracowany w najdrobniejszym szczególe – od mieszania surowców, poprzez ich wypiekanie i polerowanie, aż po siatkowanie. Dbałość o detale pozwala uzyskać najwyższej jakości materiał, który cieszy się popularnością wśród klientów indywidualnych oraz czołowych firm specjalizujących się w branży kamieniarskiej. 

Marka Keralini pracuje na profesjonalnym i nowoczesnym sprzęcie Sacmi, który obecnie jest najlepszym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o produkcję spieków wielkoformatowych. Ponadto centrum produkcyjne Keralini jest wyposażone w linie Continua+ oraz innowacyjną drukarkę cyfrową, umożliwiającą tworzenie nawet najbardziej złożonych wzorów.

W 2021 roku fabryka zakupiła najdłuższy piec w Europie (aż 200 metrów długości!). Sprzęt jest wykorzystywany do wyżarzania płyt oraz redukcji naprężenia wewnątrz spieku, co ułatwia proces jego obróbki. 

Marka Keralini ściśle współpracuje ze specjalistami w obróbce kamienia z całego świata. 

Czytaj więcej

Różnorodność wzorów Keralini

Kolekcja dekorów marki Keralini jest bardzo rozbudowana. Rysunek i różnorodna obróbka powierzchni płyt odpowiadają trendom projektowym, które zyskują popularność na całym świecie. Dlatego w palecie spieków znajdują się zarówno kultowe płyty Calacatta, jak i najmodniejsze matowe powierzchnie imitujące np. beton.

Czytaj więcej

Materiał o wielu zaletach

Spiek wielkoformatowy Keralini to materiał bardzo uniwersalny. Ze względu na właściwości z powodzeniem można stosować go na blaty kuchenne i łazienkowe, fronty mebli, schody, podłogi i posadzki, okładziny wewnętrzne oraz fasady budynków mieszkalnych i komercyjnych. 

Spieki wielkoformatowe Keralini produkowane są w dwóch rozmiarach:

  • 3200x1600x6 mm (do okładzin)
  • 3240x1630x12 mm (do blatów)

Materiał jest higieniczny, łatwy w utrzymaniu czystości oraz odporny na wilgoć i zanieczyszczenia, dlatego klienci chętnie wybierają go do kuchni czy łazienek.

Spieki wielkoformatowe Keralini doskonale nadają się do tworzenia autorskich projektów w miejscach takich jak restauracje, hotele czy centra handlowe. Jednym z najnowszych światowych trendów jest stosowanie spieku jako okładziny frontu mebli.

Spiek Keralini przeszedł certyfikację w niezależnych organizacjach międzynarodowych. Gwarancja producenta wynosi 10 lat.

Czytaj więcej

Katalog Keralini

Zobacz wszystkie dekory

Klienci wybierają spiek wielkoformatowy Keralini, ponieważ jest:

Odporny na chemikalia

Przyjazny dla środowiska

Dopuszczony do kontaktu z żywnością

Bogaty kolorystycznie

Odporny na ścieranie i zmiany temperatury

Projektant On-line

Sprawdź, jak będzie wyglądać Twoja przestrzeń

Projektant On-line

Sprawdź, jak będzie wyglądać Twoja przestrzeń

Wizualizacja

Przykłady projektów

Zobacz wszystkie projekty
Zobacz wszystkie projekty

Kup spieki wielkoformatowe

Ponad 25 dekorów jest stale dostępnych na stanie magazynowym w dużych ilościach. Reszta zostanie dostarczona szybko w ramach zamówienia.

Wyświetl kontakty

Poznaj świat spieków wielkoformatowych

WSZYSTKIE PRZYDATNE INFORMACJE

Zostać partnerem

Zostaw swoje dane lub zadzwoń:

+48 22 602 20 22

Wyślij projekt

Napisz o swoim projekcie, a my opublikujemy Twoją pracę na naszej stronie

wyślij zapytanie

Napisz nam swoją sugestię lub życzenie

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Projekt został wysłany, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia publikacji.

Zamknij stronę

Uwaga!

Dane formularza nie zostały wprowadzone poprawnie!

Zamknij stronę