Wyobraź sobie. Stwórz. Ciesz się.

 

Keralini oferuje niezwykle przyjemną drogę do realizacji marzeń w zaledwie trzech krokach - wyobraź sobie, stwórz i ciesz się.

 

WYOBRAŹ SOBIE PRZESTRZEŃ

Otwartą i jasną. 

Masz wiele możliwości jej aranżacji. Możesz sprawić, że będzie taka, jak chcesz.

Potrzebujesz czegoś wyjątkowego: czegoś, co pasuje do Twojego gustu, Twojego pomysłu na najlepsze miejsce do życia lub pracy. 

Stoisz na środku pokoju z zamkniętymi oczami i wyobrażasz sobie materiał, który będzie najlepszym rozwiązaniem dla Twojego projektu.

Doskonale podkreśli Twoją osobowość i będzie dopasowany do Twojego projektu: wyrafinowany, estetyczny, prestiżowy, higieniczny i przyjazny dla środowiska.

Dokładnie taki jest spiek wielkoformatowy produkowany we Włoszech przez najlepszą fabrykę w swojej branży pod marką Keralini. Marka produkuje spieki wielkoformatowe właśnie dla Ciebie - wymagającego klienta, który poszukuje innowacyjnych, nowoczesnych materiałów do dekoracji wnętrz, a także do stworzenia wyjątkowych i wraz z tym praktycznych produktów. 

Czytaj więcej

STWÓRZ WŁASNĄ PRZESTRZEŃ

Niepowtarzalną i wyrafinowaną. 

Kreatywne myślenie i niestandardowe wdrażanie pomysłów w dekory to coś, co wyróżnia markę Keralini. Nasze produkty tworzymy z myślą o tych, którzy chcą realizować własne, odważne i ekskluzywne rozwiązania.    

Oferta marki będzie odpowiednia dla kreatywnych projektantów i klientów o niepowtarzalnym guście, którzy chcą mieć w swojej przestrzeni to, co najlepsze.  

Spiek wielkoformatowy Keralini to niezwykle popularny w Europie materiał na ściany i podłogi, wewnętrzne ścianki działowe, parapety, schody, blaty kuchenne i wyspy, a także na elewacje zewnętrzne. Jest on również dobrym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o produkcję fasad meblowych. 

Materiały i produkty Keralini najlepiej nadają się do realizacji designerskich projektów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz restauracji, hoteli, centrów rozrywki oraz innych obiektów komercyjnych i biznesowych. 

Ekskluzywne produkty marki spełniają wszystkie kluczowe wymagania, co potwierdzają niezależne międzynarodowe certyfikaty: niekwestionowana jakość materiału, duże gabaryty płyt i parametry techniczne. 

Spieki wielkoformatowe produkowane są w dwóch optymalnych rozmiarach:  

  • 3200x1600x6,5 mm 
  • 3200x1600x12 mm

Wysoka wydajność materiału umożliwia stosowanie w każdych warunkach klimatycznych. Pod względem higieny, przyjazności dla środowiska oraz odporności na zabrudzenia i zarysowania, spiek wielkoformatowy jest lepszy niż jakikolwiek inny materiał, co sprawia, że produkty Keralini są najlepszym rozwiązaniem do stworzenia niepowtarzalnego klimatu.

Czytaj więcej

CIESZ SIĘ KORZYŚCIAMI

Twój gust i możliwości Keralini.

Spieki wielkforomatowe Keralini są dostępne w nowoczesnej palecie wzorniczej, połączonej z innowacyjnymi technologiami i najlepszymi tradycjami włoskiej jakości. Marmurowe i matowe tekstury, imitacje popularnych materiałów, różnorodne opcje dekoracyjne - kolekcje marki mają wszystko, aby ożywić projekt.    

Płyty Keralini są tworzone dla osób i marek, które eksperymentują i chcą zaskakiwać, pokazać indywidualność i charakter. Czynią przestrzeń wyjątkową i statusową dla tych, którzy cenią jakość i ekskluzywność.

Odporny na chemikalia, ścieranie, zmiany temperatury, ognioodporny i przyjazny dla środowiska - spiek wielkoformatowy utrzymuje doskonały wygląd, spełniając oczekiwania dotyczące funkcjonalnej i bezpiecznej przestrzeni.

Czytaj więcej

Katalog Keralini

Zobacz wszystkie dekory

Klienci wybierają spiek wielkoformatowy Keralini, ponieważ jest:

Odporny na chemikalia

Przyjazny dla środowiska

Dopuszczony do kontaktu z żywnością

Bogaty kolorystycznie

Odporny na ścieranie i zmiany temperatury

Projektant On-line

Sprawdź, jak będzie wyglądać Twoja przestrzeń

Projektant On-line

Sprawdź, jak będzie wyglądać Twoja przestrzeń

Wizualizacja

Przykłady projektów

Zobacz wszystkie projekty
Zobacz wszystkie projekty

Kup spieki wielkoformatowe

Ponad 25 dekorów jest stale dostępnych na stanie magazynowym w dużych ilościach. Reszta zostanie dostarczona szybko w ramach zamówienia.

Wyświetl kontakty

Poznaj świat spieków wielkoformatowych

WSZYSTKIE PRZYDATNE INFORMACJE

Zostać partnerem

Zostaw swoje dane lub zadzwoń:

+48 22 602 20 22

Wyślij projekt

Napisz o swoim projekcie, a my opublikujemy Twoją pracę na naszej stronie

Wyślij zapytanie

Napisz nam swoją sugestię lub życzenie

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Projekt został wysłany, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia publikacji.

Zamknij stronę

Uwaga!

Dane formularza nie zostały wprowadzone poprawnie!

Zamknij stronę