Głównym postulatem marki Avant Quartz jest odejście od sztuczności na rzecz natury. Zastosowanie trwałych i praktycznych produktów wykonanych z konglomeratu kwarcowego to doskonały sposób na zaprezentowanie dobrego gustu i nadanie otaczającej przestrzeni niesztampowego stylu.

Naturalne wzory kamienia

Konglomerat kwarcowy od Avant Quartz to materiał, który czerpie to, co najlepsze z natury i ludzkiego rzemiosła. Jest on produkowany przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Składa się z kruszonego kwarcu (95%), żywic polimerowych (4%) oraz pigmentu barwiącego (1%). 

Kolekcje Avant Quartz zostały zaprojektowane w motywach marmuru i granitu. Artyści stworzyli niepowtarzalne, naturalistyczne dekory, bazujące na naturalnym wzorze kamienia, jego charakterystycznych smugach i żyłkach. Dzięki szerokiej palecie kolorów, wzorów i odcieni wśród kamieni od Avant Quartz każdy znajdzie coś dla siebie!

Czytaj więcej

Odrobina Francji dla miłośników estetyki

Inspiracją do stworzenia marki Avant Quartz była wycieczka po przytulnych zakątkach Francji. Opracowując dekory, projektanci starali się odzwierciedlić ducha lokalnej architektury i zdolność francuskich rzemieślników do nadawania oryginalnego designu nawet najbardziej powszechnym rzeczom. Kamień kwarcowy Avant Quartz sprawdza się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach, niezmiennie stając się akcentem, który podkreśla dobry gust właściciela domu.

Konglomerat kwarcowy Avant Quartz w niczym nie ustępuje kamieniowi naturalnemu. Materiał spełnia wysokie standardy międzynarodowe, równolegle zachowując balans między ceną a jakością.

Czytaj więcej

Szerokie spektrum właściwości

Avant Quartz to połączenie elegancji z funkcjonalnością. Jest to materiał, który cechuje wysoka odporność na zużycie, plamy czy zarysowania. 

Bezporowa struktura zapobiega gromadzeniu się i rozwojowi bakterii, co ułatwia utrzymanie higieny. Powstałe zabrudzenia z łatwością można usunąć za pomocą miękkiej ściereczki i płynu do naczyń lub innego środka o neutralnym pH.

Czytaj więcej

Nieskończone możliwości projektowania

Płyty kwarcowe Avant Quartz są produkowane w formacie Jumbo (3200 x 1600 x 20 mm), co daje możliwość wszechstronnego zastosowania. Kamień najczęściej jest wykorzystywany w kuchni i łazience.

Konglomerat kwarcowy Avant Quartz jest certyfikowany do produkcji blatów i okładzin wewnętrznych. Ponadto można bezpiecznie eksploatować go również w pomieszczeniach o wysokich wymaganiach higieniczno-sanitarnych, takich jak placówki medyczne czy przedszkola.

Czytaj więcej

Avant Quartz jest certyfikowany na blaty i okładziny wewnętrzne

Zobacz wszystkie certyfikaty

Katalog kamieni AVANT QUARTZ

Zobacz wszystkie dekory

Klienci wybierają konglomerat kwarcowy Avant Quartz, ponieważ jest:

Trwały

Odporny na zarysowania

Łatwy w pielęgnacji

Korzystny cenowo

Certyfikowany do użytku domowego

Bogaty kolorystycznie

Projektant On-line

Sprawdź, jak będzie wyglądać Twoja przestrzeń

Projektant On-line

Sprawdź, jak będzie wyglądać Twoja przestrzeń

Wizualizacja

Przykłady projektów

Zobacz wszystkie projekty
Zobacz wszystkie projekty

Kup konglomerat kwarcowy

Dysponujemy przeszło 100 dekorami konglomeratu kwarcowego trzech cenionych marek. Wszystkie są dostępne od ręki na naszym magazynie. Płyty na zamówienie błyskawicznie dostarczamy do klienta.

Wyświetl kontakty

Dowiedz się więcej o konglomeracie kwarcowym

WSZYSTKIE PRZYDATNE INFORMACJE

Zostać partnerem

Zostaw swoje dane lub zadzwoń:

+48 22 602 20 22

Wyślij projekt

Napisz o swoim projekcie, a my opublikujemy Twoją pracę na naszej stronie

Wyślij zapytanie

Napisz nam swoją sugestię lub życzenie

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Projekt został wysłany, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia publikacji.

Zamknij stronę

Uwaga!

Dane formularza nie zostały wprowadzone poprawnie!

Zamknij stronę