Fantazyjny, plastyczny, bezszwowy i praktyczny

Kamień akrylowy nadaje się do termoformowania i jest plastyczny. Można z niego wytwarzać produkty o prostych i zakrzywionych kształtach, a także tworzyć dowolne fantazyjne przedmioty do wnętrza. Wszystko to jest możliwe dzięki temu, że zawiera on wyjątkowo czyste żywice akrylowe.

Kamień akrylowy zyskał szeroką popularność jako trwały, wygodny i piękny materiał. Można stosować go do produkcji blatów, wysp kuchennych, zlewów i bufetów barowych. Nadaje się do dekoracji wnętrz kuchni, pomieszczeń o wysokiej wilgotności – łazienek i węzłów sanitarnych, okładzin ściennych, podłóg, produkcji parapetów, schodów i innych powierzchni wewnętrznych zarówno w projektach prywatnych, jak i komercyjnych.

Kamień akrylowy nazywany jest materiałem bezszwowym. Połączenia między płytami kamiennymi są niewidoczne. Daje to mu ogromną przewagę - idealną gładkość i możliwość renowacji. Wykonawcy mogą usunąć zadrapania, rysy lub wymienić rozdrobnione części. 

Czytaj więcej

Nasze marki

Ekonomiczny, higieniczny i przyjazny dla środowiska

Kamień akrylowy jest materiałem ekonomicznym. Łatwość obróbki i możliwość bezszwowego połączenia części pozwala znacznie obniżyć koszty produktu finalnego. Kamień akrylowy różni się ceną od kamienia naturalnego, dzięki czemu nowoczesne i modne dekory stały się znacznie tańsze.

Kamień akrylowy jest łatwy w pielęgnacji i jest higieniczny, materiał ma jednolitą strukturę. Brak porów na powierzchni sprawia, że wyrób z kamienia akrylowego jest odporny na zanieczyszczenia i plamy, grzyby i pleśń, nie wchłania płynów, barwników i agresywnych substancji, które mogą być szkodliwe dla innych materiałów. 

Kamień akrylowy jest przyjazny dla środowiska: nie ma tła promieniowania i jest bezpieczny dla środowiska. Zawiera 70% tworzywa mineralnego, 30% żywic akrylowych i 1% naturalnych pigmentów. Materiał ten jest zalecany i stosowany w pomieszczeniach placówek medycznych i szkolnych.

Czytaj więcej

Bogaty w paletę kolorów i trwały

Jeżeli chodzi o projekt to jednym z kluczowych elementów jest kolor. Przyciąga wzrok, rodzi emocje i przekazuje nastrój. Paleta kolorów kamienia akrylowego jest bardzo zróżnicowana - jednolite kolory, dekory piaskowe, wzór włoskiego marmuru i imitacja granitu, trawertynu i innych kamieni naturalnych.

Kiedy jesteś zainspirowany i naszkicowałeś swój projekt, następuje czas, aby wybrać kolor z palety kamienia akrylowego Kamień akrylowy jest uniwersalny i trwały, dlatego nie musisz się martwic procesem eksploatacji. 

Czytaj więcej

Kamień akrylowy jest wybierany, ponieważ:

Posiada bogatą kolorystykę

Ma przystępną cenę

Jest łatwy w codziennej pielęgnacji

Jest trwały i odporny na zużycie

Nadaje się do renowacji

Jest plastyczny i zapewnia bezszwowość wyrobom końcowym

Jest higieniczny i przyjazny dla środowiska

Popularne dekory z kompozytu mineralno-akrylowego

ZOBACZ WSZYSTKIE DEKORY

Projektant On-line

Sprawdź, jak będzie wyglądać Twoja przestrzeń

Projektant On-line

Sprawdź, jak będzie wyglądać Twoja przestrzeń

Wizualizacja

Przykłady projektów

Zobacz wszystkie projekty
Zobacz wszystkie projekty

Kup kompozyt mineralno-akrylowy

Ponad 100 kamiennych dekorów jest stale obsługiwanych w magazynach w dużych ilościach. Reszta zostanie dostarczona szybko w ramach zamówienia.

Wyświetl kontakty

Dowiedz się więcej o kompozycie mineralno-akrylowym

WSZYSTKIE PRZYDATNE INFORMACJE

Zostać partnerem

Zostaw swoje dane lub zadzwoń:

+48 22 602 20 22

Wyślij projekt

Napisz o swoim projekcie, a my opublikujemy Twoją pracę na naszej stronie

wyślij zapytanie

Napisz nam swoją sugestię lub życzenie

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Projekt został wysłany, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia publikacji.

Zamknij stronę

Uwaga!

Dane formularza nie zostały wprowadzone poprawnie!

Zamknij stronę