W Architype dużo się dzieje! 

Oto przestrzeń, dzięki której możesz być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, w których uczestniczymy i które sami organizujemy. Szkolenia produktowe, warsztaty, spotkania z ekspertami i dużo więcej! 

Jesteśmy otwarci na indywidualne prezentacje produktowe dla zainteresowanych (w dowolnej lokalizacji) - wystarczy, że skontaktujesz się z nami, abyśmy mogli ustalić dogodny termin. 

Informację o zainteresowaniu spotkaniem lub prezentacją możesz przesłać na adres:

krzysztof@architype.pl

Serdecznie zapraszamy!


Spotkanie dla Architektów i Projektantów organizowane przez VIBIA CERAMICA

9 grudnia 2023, dzięki zaproszeniu od salonu płytek ceramicznych VIBIA CERAMICA z Bydgoszczy, mieliśmy przyjemność spotkać się z projektantkami wnętrz i zaprezentować ofertę Architype. 

Spotkanie pełne było ciekawych dyskusji na tematy związane z materiałami z naszej oferty, a także te dotyczące codziennej pracy naszych rozmówczyń. 

Nie brakowało wnikliwych pytań, szczegółowej weryfikacji oferty naszych marek i oczywiście… próbek! Dbamy o to, aby uczestniczki i uczestnicy spotkań, szkoleń czy warsztatów mieli okazję otrzymać próbki, dzięki którym mają możliwość przetestowania omawianych parametrów materiałów w praktyce. Rozdaliśmy więc wzorniki dekorów, które ułatwiają projektowanie i pracę z klientem. Dużym zainteresowaniem cieszyły się spieki wielkoformatowe Keralini - jesteśmy przekonani, że przepiękne dekory tej włoskiej marki na dobre zagoszczą w projektach tworzonych przez uczestniczki.

Spotkanie pozwoliło dokładniej poznać codzienne wyzwania i potrzeby naszego Partnera, a także dostarczyło dodatkową porcję wiedzy produktowej, przydatnej w codziennej pracy projektantek VIBIA CERAMICA. 

Spotkanie umilił nam catering przygotowany przez organizatorkę spotkania - Panią Annę Kontnę. 

Dziękujemy za zaproszenie i przemiłą atmosferę!

Spotkanie dla Architektów i Projektantów organizowane przez Laboratorium Dobrej Marki

Lubimy podróże po Polsce (i nie tylko!) - tym razem odwiedziliśmy Gdańsk. 18 października 2023 wraz z firmą Forma System uczestniczyliśmy w spotkaniu organizowanym przez Laboratorium Dobrej Marki dla architektów i projektantów z Trójmiasta.                     

Filarem spotkania były wykłady eksperckie zaproszonych prelegentów. Zaproszone firmy miały okazję do zaprezentowania swojej działalności szerszemu gronu. Prezentacja Architype spotkała się z dużym zainteresowaniem gości. Jesteśmy pewni, że zaowocuje ona kolejnymi świetnymi współpracami!

Dziękujemy za spotkanie! 

Szkolenie dla Architektów i Projektantów organizowane przez 4Home&Kitchen

Organizatorem wydarzenia była firma 4Home&Kitchen. Jako jeden z pięciu wystawców mieliśmy przyjemność zaprezentować nasze możliwości architektom i projektantom, którzy na co dzień wykorzystują tego typu materiały w swojej pracy.

Uczestnicy szkolenia mogli zapoznać się z markami, które znajdują się w ofercie Architype. Poznali też dostępne dekory, tekstury, a także właściwości poszczególnych materiałów, które sprawiają, że warto wykorzystywać je w codziennej pracy przy tworzeniu projektów.

Zwieńczeniem całego wydarzenia była kolacja w prawdziwie włoskim stylu oraz networking, w czasie którego mieliśmy okazję wymienić się doświadczeniami oraz spostrzeżeniami ze wszystkimi uczestnikami szkolenia.

Jako Architype chętnie bierzemy udział w tego typu wydarzeniach i zawsze służymy ekspercką radą w zakresie doboru naszych produktów. Uczestnicy mają również możliwość uzyskania od nas próbników oraz materiałów w postaci poradników.

Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w szkoleniu! 

Spotkanie dla Architektów i Projektantów organizowane przez Grupa Medialna DMNTR Dom i Wnętrze.

Śledzenie współczesnych trendów w projektowaniu wnętrz i przestrzeni zewnętrznych jest jednym z fundamentów naszej pracy. Dlatego staramy się uczestniczyć w różnych wydarzeniach – zarówno światowych, jak i lokalnych.

Tym razem podjęliśmy współpracę z Metronomem dla Architektów i Projektantów na temat Nowoczesnej Przestrzeni Miejskiej. Wydarzenie odbyło się 1 lutego w Royal Tulip Warsaw Apartments. Organizatorem był nasz wieloletni przyjaciel – Grupa Medialna DMNTR Dom i Wnętrze.

Podczas wydarzenia mogliśmy porozmawiać z praktykującymi architektami, projektantami i wiodącymi deweloperami. Dyskusje dotyczyły także aktualnych trendów we współczesnej architekturze i designie.

Gośćmi specjalnymi były gwiazdy światowej architektury:

Christos Passas – dyrektor Zaha Hadid Architects,

Maciej Franta – dyrektor generalny i założyciel Frantagroup Architects,

Ostap Iwanyw – APA Wojciechowski Architekci.

Patroni medialni wydarzenia: portal MAGAZIF.com oraz Architektura-murator.

Dzięki aktywnemu udziałowi w tego typu wydarzeniach liczba naszych partnerów stale rośnie, co oznacza, że wspólnie możemy przekształcać przestrzenie i czynić życie ludzi bardziej komfortowym.

Zostać partnerem

Zostaw swoje dane lub zadzwoń:

+48 22 602 20 22

Wyślij projekt

Napisz o swoim projekcie, a my opublikujemy Twoją pracę na naszej stronie

Wyślij zapytanie

Napisz nam swoją sugestię lub życzenie

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Projekt został wysłany, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia publikacji.

Zamknij stronę

Uwaga!

Dane formularza nie zostały wprowadzone poprawnie!

Zamknij stronę