Magia kompozytu mineralno-akrylowego tkwi w doznaniach i możliwościach. Wystarczy raz dotknąć gładkiej, ciepłej powierzchni, a poczujesz magię. Kompozyt mineralno-akrylowy GRANDEX jest tworzywem sztucznym, można z niego wykonać wyroby o najbardziej nietypowych kształtach. Nie trzeba dodawać, że zamawiając blat, parapet czy zlew z kompozytu mineralno-akrylowego ogranicza Cię tylko fantazja. 

Magia w łatwej pielęgnacji i bezpieczeństwie

GRANDEX to materiał nieporowaty. Dzięki temu powierzchnia jest idealnie gładka i higieniczna. Brak porów nadaje produktowi magiczną niewrażliwość. Grzyby i inne szkodliwe mikroorganizmy nie żyją na powierzchniach akrylowych, dlatego produkty z kompozytu mineralno- akrylowego są często kupowane, jeśli w rodzinie są małe dzieci.

Produkty GRANDEX są odporne na wilgoć, pleśń i tłuszcz. Jeśli przypadkowo rozlejesz wino lub sok z cytryny na produkt, nie pozostawią one plam na powierzchni.

Produkt wykonany z kompozytu mineralno- akrylowego GRANDEX jest bardzo łatwy w pielęgnacji. Do wyczyszczenia powierzchni wystarczy kilka pociągnięć miękkiej ściereczki z mikrofibry i zwykłego detergentu. 

Płyty z akrylu zawierają wyłącznie przyjazne dla środowiska składniki i pigmenty pochodzenia naturalnego. W przeciwieństwie do kamienia naturalnego akryl jest w 100% przyjazny dla środowiska: nie ma promieniowania tła, jest całkowicie bezpieczny zarówno dla domu, jak i dla środowiska.

Czytaj więcej

Magia GRANDEX jest ponadczasowa

Akrylowe powierzchnie kamienne są wszechstronne w użyciu. Głównymi składnikami składu kamienia są glinki lecznicze w połączeniu z żywicami akrylowymi o dużej wytrzymałości, które chronią kompozytu mineralno-akrylowego przed odpryskami, chemią gospodarczą, złożonymi zanieczyszczeniami, które często wchodzą w interakcje z powierzchniami w kuchni lub łazience. Czy to nie magia w prawdziwym życiu?


Powierzchnia jest łatwa do przywrócenia pierwotnego wyglądu, jeśli coś się z nią stanie. Możesz usunąć zadrapania, odpryski lub naprawić odszczepione części.

Czytaj więcej

Magia koloru i płynności

Akrylowe powierzchnie kamienne oferują gamę modnych kolorów na każdy gust. Twój świat jaśnieje. Zapomnij o szarych dniach. Dodaj magię koloru do każdego wyjątkowego dnia. Im szersza gama kolorów, tym bardziej niepowtarzalne możliwości. Zwłaszcza dzięki technologii bezszwowej, która pozwala na wykonanie solidnego i monolitycznego produktu z kilku arkuszy kamienia.

Wybierz kolekcję i kolor, który Ci się podoba i zostaw prośbę na stronie. Oddzwonimy i wspólnie omówimy, w jaki sposób magia GRANDEX-u może pomóc spełnić marzenie o idealnej kuchni lub łazience.

Czytaj więcej

GRANDEX posiada certyfikat na blaty robocze i okładziny wewnętrzne.

Zobacz wszystkie certyfikaty

Katalog kamieni GRANDEX

Zobacz wszystkie dekory

Dlaczego nasi klienci wybierają kompozyt mineralno-akrylowy GRANDEX:

Magia koloru

Magia przystępnej ceny

Magia elastyczności i płynności

Magia długowieczności

Magia łatwości pielęgnacji

Magia higieny, przyjazność dla środowiska

Projektant On-line

Sprawdź, jak będzie wyglądać Twoja przestrzeń

Projektant On-line

Sprawdź, jak będzie wyglądać Twoja przestrzeń

Wizualizacja

Przykłady projektów

Zobacz wszystkie projekty
Zobacz wszystkie projekty

Kup kompozyt mineralno-akrylowy

Ponad 100 kamiennych dekorów jest stale obsługiwanych w magazynach w dużych ilościach. Reszta zostanie dostarczona szybko w ramach zamówienia.

Wyświetl kontakty

Dowiedz się więcej o kompozycie mineralno-akrylowym

WSZYSTKIE PRZYDATNE INFORMACJE

Zostać partnerem

Zostaw swoje dane lub zadzwoń:

+48 22 602 20 22

Wyślij projekt

Napisz o swoim projekcie, a my opublikujemy Twoją pracę na naszej stronie

wyślij zapytanie

Napisz nam swoją sugestię lub życzenie

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Projekt został wysłany, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia publikacji.

Zamknij stronę

Uwaga!

Dane formularza nie zostały wprowadzone poprawnie!

Zamknij stronę