Od czasu powstania pierwszego na świecie blatu kwarcowego do dnia dzisiejszego firma Caesarstone jest bezkompromisowa pod względem jakości, naturalnego składu kamienia, autorskiej faktury oraz produkcji w technologii włoskiej bretońskiej. Caesarstone to wybór silnych, wymagających ludzi, którzy znają wartość rzeczy oryginalnych. 

Wysokiej jakości powierzchnie kwarcowe

Międzynarodowa marka Caesarstone pojawiła się w Izraelu w 1987 roku i do tej pory uzyskała status legendarnej marki. Naśladują go, powtarzają, dążą do jego jakości kamienia i niepowtarzalności dekorów. Ciągłe poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w technologiach produkcji zapewnia kamień z dokładnością wzorów w najdrobniejszych szczegółach, naturalnymi wzorami i doskonałym odwzorowaniem kolorów.

Laboratoria projektowe Caesarstone nieustannie poszukują nowych kolorów, kształtów i wzorów wtrąceń, faktur powierzchni. Każdego roku pojawiają się nowe serie kamieni, które odpowiadają współczesnym trendom i wymaganiom w zakresie projektowania wnętrz.

Caesarstone błyszczy w wielu wspaniałych projektach na całym świecie. Można to zobaczyć we wnętrzach Microsoft Research Center; na stadionie piłkarskim w Durbanie w RPA, na którym odbywały się Mistrzostwa Świata FIFA 2010; w siedzibie Rolls-Royce w Chinach i innych kultowych lokalizacjach.

Czytaj więcej

Najlepszy materiał na blaty

Konglomerat kwarcowy Caesarstone to w 95% naturalny kwarc. Jest mocniejszy niż granit, odporny na wstrząsy, nie porysowany, jest bardzo praktyczny w życiu codziennym.

Surowce do produkcji płyt przechodzą wieloetapową kontrolę jakości. Produkcja jest podzielona na etapy przy ścisłym przestrzeganiu ich kolejności i standardów. Fabryczne polerowanie płyt przez wiele lat zapewnia kamieniowi pierwotny wygląd, który jest odporny na uszkodzenia, ścieranie i wypalenie, nawet podczas aktywnego użytkowania.

Kamień nie boi się ekstremalnych warunków - wysokich temperatur. Odporność na ciepło i ciepło sprawia, że idealnie nadaje się do blatów kuchennych, a co ważniejsze, jest bezpieczny.

Czytaj więcej

Higiena i przyjazność dla środowiska

W strukturze kamienia nie ma porów. Dzięki temu powierzchnia nie wchłania brudu, tłuszczu, żadnych płynów (w tym agresywnych), a nawet chemii gospodarczej. Nie boi się wysokiej wilgotności. Produkty kwarcowe wykluczają pojawienie się pleśni i pleśni. Kamień oprócz tego, że jest higieniczny, zapewnia łatwość w pielęgnacji - wystarczy przetrzeć powierzchnię wilgotną szmatką lub gąbką.

Caesarstone spełnia również normy bezpieczeństwa środowiskowego dla ludzi i środowiska. Powierzchnie kwarcowe są produkowane zgodnie z międzynarodowymi normami:

  • system zarządzania jakością ISO 9001 
  • zestaw wymagań dla systemu zarządzania środowiskowego ISO 14001
  • NSF to norma pozwalająca na kontakt powierzchni z żywnością certyfikat koszerności - zgodność z normami judaizmu

Czytaj więcej

Caesarstone jest lepszy niż kamień naturalny

  • Powierzchnie kwarcowe są mocniejsze niż naturalny granit
  • Płyty kwarcowe są wodoodporne - jeśli rozlejesz wodę, herbatę, kawę, wino, plamy i inne nieprzyjemne konsekwencje zostaną wykluczone (a także z dojrzałych, soczystych owoców). Nie możesz powiedzieć tego samego o marmurze.
  • ze względu na precyzję wykończenia powierzchnię trudno odróżnić od kamienia naturalnego. Jakość wzoru Caesarstone jest spójna od partii do partii, co ułatwia łączenie płyt podczas produkcji gotowego produktu 
  • oprócz łatwości pielęgnacji płyty kwarcowej, jej powierzchnia nie wymaga specjalnej chemii przeciw pleśni i pleśni 
  • kamień nie ma promieniowania tła

Czytaj więcej

Caesarstone posiada certyfikat na blaty i okładziny wewnętrzne.

ZOBACZ WSZYSTKIE CERTYFIKATY

Katalog kamieni Caesarstone

Zobacz wszystkie dekory

Klienci wybierają konglomerat kwarcowy Ceasarstone ponieważ jest:

Trwały

Odporny na zarysowania

Odporny na ciepło

Łatwy w pielęgnacji

Odporny na zabrudzenia

Chronione gwarancją

Projektant On-line

Sprawdź, jak będzie wyglądać Twoja przestrzeń

Projektant On-line

Sprawdź, jak będzie wyglądać Twoja przestrzeń

Wizualizacja

Przykłady projektów

Zobacz wszystkie projekty
Zobacz wszystkie projekty

Kup konglomerat kwarcowy

Ponad 100 kamiennych dekorów jest stale obsługiwanych w magazynach w dużych ilościach. Reszta zostanie dostarczona szybko w ramach zamówienia.

Wyświetl kontakty

Dowiedz się więcej o konglomeracie kwarcowym

WSZYSTKIE PRZYDATNE INFORMACJE

Zostać partnerem

Zostaw swoje dane lub zadzwoń:

+48 22 602 20 22

Wyślij projekt

Napisz o swoim projekcie, a my opublikujemy Twoją pracę na naszej stronie

wyślij zapytanie

Napisz nam swoją sugestię lub życzenie

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Projekt został wysłany, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia publikacji.

Zamknij stronę

Uwaga!

Dane formularza nie zostały wprowadzone poprawnie!

Zamknij stronę