Pomysły projektowe od Caesarstone

W świecie designu

W ostatnich latach marka Caesarstone opracowała wiele innowacyjnych rozwiązań w projektowaniu kuchni, łazienek czy wnętrz biurowych. Projektanci Caesarstone dokładnie przestudiowali tradycyjny projekt, aby stworzyć ergonomiczną, wydajną przestrzeń. W rezultacie sformułowano kilka przydatnych zaleceń.

Kuchnie

Użyj światła. Połączenie podłogi kwarcowej Caesarstone w stylu śródziemnomorskim z kilkoma wiszącymi lampami stworzy w kuchni ciepłą, przyjazną atmosferę. Nowe trendy projektowe sugerują zastąpienie opraw wpuszczanych w sufit, lampami zawieszanymi od góry. Daje to szersze pole do artystycznej ekspresji oraz pozwala subtelniej oddać indywidualność stylu w projekcie. To oświetlenie podkreśli zachwycający naturalny połysk podłóg i blatów Caesarstone.

Wybieraj kamień. Jednym z najpopularniejszych trendów w projektowaniu kuchni jest wykorzystanie elementów z naturalnego kamienia lub imitujących ten materiał. Trwałe i piękne powierzchnie wykonane z konglomeratu kwarcowego Caesarstone zajmują centralne miejsce w kuchni – Caesarstone jest używany do produkcji zlewozmywaków, ścian między blatem a szafkami ściennymi lub półkami i nie tylko. Ważną cechą Caesarstone jest różnorodność kolorystyczna, która pozwala każdemu wyrazić swoją indywidualną wizję.

Łazienki

Powierzchnie Caesarstone udowodniły swoją wszechstronność – nie boją się wilgoci i brudu, nie wymagają specjalnej pielęgnacji, są łatwe w utrzymaniu czystości i zawsze prezentują się estetycznie. Używając konglomeratu kwarcowego Caesarstone, nietrudno nadążyć za światowymi trendami w projektowaniu łazienek. Czołowi projektanci opowiadają się za minimalistycznym designem, prostym stylem i całkowitym odrzuceniem drobnych szczegółów w łazienkach, wszędzie tam, gdzie tylko jest to możliwe.

Łazienka to miejsce, w którym chcemy się zrelaksować, zapomnieć o otaczającym nas świecie. Konglomerat kwarcowy Caesarstone w kojących naturalnych odcieniach ułatwia to zadanie. Ściany, sufit, podłoga, blat, półki – tylko od Ciebie zależy, do czego zastosujesz ten niepowtarzalny, higieniczny materiał! 

Projektowanie wnętrz

Wiele firm traktuje projektowanie wnętrz biurowych jak element tworzenia odnoszącej sukcesy marki. Pięknie zdobione lokale to jasny przekaz o stabilności firmy, optymistycznym spojrzeniu w przyszłość i trosce o warunki pracy pracowników.

Rozwiązanie kolorowe. Niektóre firmy są przekonane, że użycie we wnętrzach wyłącznie bieli jest idealne do stworzenia atmosfery pracy w biurze. Inni natomiast wolą stosować akcenty kolorystyczne w swoich wnętrzach, aby podkreślić osobowość marki.

Biały i czarny. Biel i czerń to dominujące kolory we wnętrzach budynków użyteczności publicznej. Biel odbija światło i zapewnia uczucie chłodu i spokoju. Podkreśla minimalizm i doskonale sprawdza się w firmach, które stawiają na profesjonalizm. Czerń pochłania światło, dlatego kolor ten jest odpowiedni dla marek, które chcą podkreślić elegancję. 


Inne publikacje

Wszystkie publikacje
Wszystkie publikacje

Zostać partnerem

Zostaw swoje dane lub zadzwoń:

+48 22 602 20 22

Wyślij projekt

Napisz o swoim projekcie, a my opublikujemy Twoją pracę na naszej stronie

Wyślij zapytanie

Napisz nam swoją sugestię lub życzenie

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Projekt został wysłany, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia publikacji.

Zamknij stronę

Uwaga!

Dane formularza nie zostały wprowadzone poprawnie!

Zamknij stronę