Pomysły projektowe od Caesarstone

W świecie designu

W ostatnich latach Caesarstone opracował wiele innowacyjnych rozwiązań w projektowaniu kuchni, łazienek, wnętrz biurowych.


Projektanci Caesarstone dokładnie przestudiowali tradycyjny projekt, aby stworzyć ergonomiczną, wydajną przestrzeń. W rezultacie sformułowano kilka przydatnych zaleceń.


KUCHNIE


Użyj światła. Połączenie podłogi kwarcowej Caesarstone w stylu śródziemnomorskim z kilkoma wyrafinowanymi lampami wiszącymi tworzy w kuchni ciepłą, przyjazną atmosferę. Nowe trendy projektowe sugerują zastąpienie opraw wpuszczanych w sufit zawieszeniem od góry. Daje to szersze pole do artystycznej ekspresji, pozwala subtelniej oddać indywidualność stylu w projekcie. To oświetlenie podkreśli zachwycający naturalny połysk podłóg i blatów Caesarstone.


Preferuj kamień. Jednym z najpopularniejszych trendów w projektowaniu kuchni jest wykorzystanie naturalnych materiałów. Trwałe i piękne powierzchnie wykonane z naturalnego kamienia kwarcowego Caesarstone zajmują centralne miejsce w kuchni: Caesarstone jest używany do produkcji zlewozmywaków, ścian między blatem a szafkami ściennymi lub półkami i nie tylko. Ważną cechą Caesarstone jest różnorodność kolorystyczna, która pozwala każdemu wyrazić swoją indywidualną wizję i projektową kolorystykę.


ŁAZIENKI


Czysty obraz czystej przestrzeni. Powierzchnie Caesarstone udowodniły swoją wszechstronność i bezpretensjonalność - nie boją się wilgoci i brudu, nie wymagają specjalnej pielęgnacji, są łatwe w utrzymaniu czystości i zawsze wyglądają na czyste. Używając kamienia kwarcowego Caesarstone, nietrudno nadążyć za światowymi trendami w projektowaniu łazienek. Czołowi projektanci opowiadają się za minimalistycznym designem, czystym stylem i całkowitym odrzuceniem niepotrzebnych drobnych szczegółów i metalowych konstrukcji w łazienkach, gdzie tylko jest to możliwe.


Spotkanie z naturą. Łazienka to dokładnie miejsce, w którym chcemy się zrelaksować, zapomnieć o otaczającym nas świecie high-tech i poczuć się jak część natury. Konglomerat kwarcowy Caesarstone w kojących naturalnych odcieniach sprawia, że ​​relaks jest głęboki i orzeźwiający. Ściany, sufit, podłoga, blat, półki, podium - w twojej mocy jest stworzenie przestrzeni barwnej, która na przynajmniej kilka minut pomoże przywrócić wewnętrzną harmonię i wtopić się w naturę.


PROJEKTOWANIE WNĘTRZ


Wiele dużych firm traktuje projektowanie wnętrz biurowych jako element tworzenia odnoszącej sukcesy marki. Pięknie zdobione lokale to jasny przekaz o stabilności firmy, optymistycznym spojrzeniu w przyszłość i trosce o warunki pracy pracowników.


Rozwiązanie kolorowe. Niektóre firmy są przekonane, że użycie we wnętrzach wyłącznie bieli jest idealne do stworzenia atmosfery pracy w biurze.


Inni natomiast wolą stosować akcenty kolorystyczne w swoich wnętrzach, aby podkreślić osobowość marki.


Biały i czarny. Biel i czerń to dominujące kolory we wnętrzach budynków użyteczności publicznej. Biel odbija światło i zapewnia uczucie chłodu i spokoju. Podkreśla minimalizm i doskonale sprawdza się w firmach, które stawiają na profesjonalizm. Czerń pochłania światło i robi dramatyczne wrażenie. Ten kolor jest odpowiedni dla marek, które chcą podkreślić swój luksus lub technologię.


Posiekane formy. Geometryczne kształty i czyste linie to najlepszy sposób na stworzenie atmosfery biznesowego stylu i lakonicznego wyrafinowania. Kolekcje Caesarstone są szeroko reprezentowane przez wzory w kolorze białym i czarnym.


Zostać partnerem

Zostaw swoje dane lub zadzwoń:

+48 22 602 20 22

Wyślij projekt

Napisz o swoim projekcie, a my opublikujemy Twoją pracę na naszej stronie

wyślij zapytanie

Napisz nam swoją sugestię lub życzenie

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Projekt został wysłany, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia publikacji.

Zamknij stronę

Uwaga!

Dane formularza nie zostały wprowadzone poprawnie!

Zamknij stronę