Spa South Lodge. Horsham, Wielka Brytania

Hotel

Horsham

Sparcstudio

Centrum SPA, obszar 4 120 m2, The Spa at South Lodge jest ekskluzywnym hotelu położonym w South Downs of Sussex. Sparcstudio, niezależne kreatywne studio projektowe cieszące się doskonałą reputacją w sektorach spa, wellness, hotelarstwa i kurortów, nawiązało współpracę z agencją Felce & Guy, aby stworzyć synergię z budynkami spa i wnętrzami.Caesarstone posłużył jako główny materiał do zaprojektowania projektu. Dyrektor Sparcstudio Beverly Bayes wyjaśnia, dlaczego:
Oprócz robionej na zamówienie stolarki i mebli, Caesarstone został również użyty do wszystkich blatów oraz do oszałamiających kolumn basenowych i wnęk na latarnie z niepowtarzalnym odcieniem 4141 Misty Carrera.
Oprócz powtarzającego się dekoru prawdziwego marmuru i betonu, Caesarstone jest również niezwykle trwały i higieniczny dzięki swoim nieporowatym właściwościom, które są idealne do zabiegów i zabiegów spa.
Sparcstudio przesunęło granice tego, co można osiągnąć za pomocą kwarcu, wprowadzając skomplikowane i innowacyjne projekty konglomeratu kwarcowego Caesarstone, w tym nowoczesne kolumny basenowe, siedzenia i okładziny ścienne do sauny i łaźni parowej, niszę na latarnię i lady do zabiegów kosmetycznych. Ridgeview Beauty Bar to ulubiona restauracja projektanta. Ten salon piękności łączy w sobie salon do manicure i pedicure, a także oferuje wino musujące Ridgeview z beczki. Surowy beton firmy Caesarstone został wybrany ze względu na wysokiej jakości wykończenia w stylu industrialnym, które doskonale wytrzymają rygory panujące tam.

Inne projekty projektowe

Zobacz wszystkie projekty
Zobacz wszystkie projekty

Zostać partnerem

Zostaw swoje dane lub zadzwoń:

+48 22 602 20 22

Wyślij projekt

Napisz o swoim projekcie, a my opublikujemy Twoją pracę na naszej stronie

Wyślij zapytanie

Napisz nam swoją sugestię lub życzenie

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Projekt został wysłany, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia publikacji.

Zamknij stronę

Uwaga!

Dane formularza nie zostały wprowadzone poprawnie!

Zamknij stronę