Kompozyt mineralno-akrylowy GRANDEX - materiał, dla którego ograniczeniem jest tylko wyobraźnia!

Zalecenia

Piękne dekory, znakomita jakość i bezszwowa struktura, dzięki której możliwe jest tworzenie produktów o rozmaitych, także nieregularnych kształtach - za to nasi klienci uwielbiają kompozyt mineralno-akrylowy dostępny w ofercie Architype. Poznajcie markę GRANDEX!


Kompozyt mineralno-akrylowy GRANDEX jest jednym z najchętniej wybieranych materiałów z oferty Architype, zarówno do domów i mieszkań, jak i zastosowań komercyjnych. Cechuje go jednolita struktura, pozbawiona porów i mikropęknięć, dzięki której wszelkie plamy, tłuszcz, wilgoć czy drobnoustroje chorobotwórcze nie są problemem - nie wnikają w głąb materiału. Idealnie nadaje się więc do kuchni, łazienek, węzłów sanitarnych i wszelkich innych pomieszczeń narażonych na wysoki poziom wilgoci. Co więcej, z uwagi na plastyczność kompozytu, wszelkie zadrapania, odpryski i inne uszkodzenia mechaniczne można bardzo łatwo usunąć. Codzienna pielęgnacja również nie wymaga zbyt wiele - większość zanieczyszczeń można usunąć za pomocą miękkiej tkaniny i odrobiny płynu do naczyń lub innego łagodnego detergentu. 

GRANDEX - technologia gwarancją jakości

GRANDEX, oparty na innowacyjnej technologii produkcji, umożliwia tworzenie produktów o zakrzywionych kształtach, co otwiera zupełnie nowe możliwości projektowe. Jednak nie tylko giętkość kamienia czyni go wyjątkowym. Pięciostopniowy proces kontroli jakości to gwarancja, że kompozyt mineralno-akrylowy spełnia najwyższe standardy. Podobnie jak inne materiały dostępne w ofercie Architype, GRANDEX jest w pełni bezpieczny i higieniczny, więc może być wykorzystywany w pomieszczeniach, w których są to czynniki szczególnie istotne, np. w kuchniach czy łazienkach. 

Kompozyt mineralno-akrylowy GRANDEX w niemal 70% składa się z przyjaznego środowisku, naturalnego wypełniacza mineralnego (mającego zastosowanie również w medycynie). 30% stanowi żywica akrylowa, dzięki której materiał jest niezwykle plastyczny i wytrzymały. Ostatnim składnikiem, stanowiącym do 1% materiału, jest kompozycja naturalnych, bezpiecznych pigmentów - to dzięki nim GRANDEX występuje w tak wielu pięknych kolorach

Jak wykorzystać potencjał materiału?

Kompozyt mineralno-akrylowy GRANDEX jest wykorzystywany do produkcji szerokiej gamy wyrobów, m.in. blatów i wysp kuchennych, parapetów, schodów, umywalek, okładzin ściennych, zlewów czy bufetów barowych. Dzięki wykorzystanej technologii, łączenia między płytami są niezauważalne - pozwala to na wykonywanie także produktów o niestandardowo dużych wymiarach, składających się z kilku płyt kompozytu, np. blatów czy okładzin ściennych. Niezwykła elastyczność materiału pozwala na produkcję niestandardowych form - elementów falowanych, różnorodnych wygięć i zaokrągleń, nietypowych wykończeń - pracę z kompozytem mineralno-akrylowym GRANDEX ogranicza jedynie wyobraźnia!

Certyfikaty kompozytu mineralno-akrylowego GRANDEX

Napisaliśmy wiele dobrego o wyrobach marki GRANDEX. Czas na dowody! Oto certyfikaty, które posiada nasz kompozyt mineralno-akrylowy:

Wyroby GRANDEX to nie tylko piękne dekory, świetne wykończenia i nieograniczone możliwości. To także jakość i bezpieczeństwo poparte licznymi certyfikatami.

Oto kilka wnętrzarskich inspiracji!


Inne publikacje

Wszystkie publikacje
Wszystkie publikacje

Zostać partnerem

Zostaw swoje dane lub zadzwoń:

+48 22 602 20 22

Wyślij projekt

Napisz o swoim projekcie, a my opublikujemy Twoją pracę na naszej stronie

Wyślij zapytanie

Napisz nam swoją sugestię lub życzenie

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Projekt został wysłany, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia publikacji.

Zamknij stronę

Uwaga!

Dane formularza nie zostały wprowadzone poprawnie!

Zamknij stronę