Blat kwarcowy

Opinie

Projektanci uważają konglomerat kwarcowy za jeden z najbardziej prestiżowych materiałów do wyposażenia pomieszczeń. Rzeczywiście, blat kwarcowy z powodzeniem wpasuje się w wystrój pomieszczenia od stylu klasycznego po styl nowoczesny czy loft.

Nowoczesne innowacyjne technologie wykorzystywane do tworzenia blatów kwarcowych wyznaczają wysokie standardy jakości życia.

Porównując blaty z kamienia naturalnego z blatami kwarcowymi, wybór zwycięzcy o najlepszych właściwościach nie jest zbyt trudny.

Już sam skład konglomeratu kwarcowego gwarantuje wysoką jakość produktu: około 93% kruszonego naturalnego kwarcu, nieco mniej niż 7% żywicy akrylowej i tylko 1% pigmentów decydujących o palecie kolorów. Jak wiemy, kwarc jest jednym z pięciu najtwardszych materiałów w przyrodzie. Wysoki procent wiórów kwarcowych w składzie konglomeratu kwarcowego wyjaśnia jego wytrzymałość i trwałość. Nie zapominaj, że kwarc jest materiałem niepalnym i nietoksycznym. Sztuczny konglomerat kwarcowy posiada w pełni wszystkie ważne właściwości naturalnego kwarcu.

Nie musisz się martwić o zacieki po kawie czy przypadkowo rozlany kieliszek wina. Blaty kwarcowe nie chłoną wilgoci, a na ich powierzchni nie ma porów. Nie boją się kwasów spożywczych i chemii gospodarczej do sprzątania.

Możesz zapomnieć o zabrudzeniach i zarazkach. Tłuszcz nigdy nie dostanie się do środka, a wszelkie zabrudzenia można łatwo usunąć szmatką, wodą i mydłem.

Jedną z cennych cech blatów kwarcowych jest ich wysoka praktyczność oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Powierzchnie kwarcowe są odporne na krótkotrwałe działanie wysokich temperatur. Nie zmienią kształtu i nie stracą koloru pod wpływem zmian temperatury.

Zróżnicowana paleta kolorów zachwyci każdego klienta. Nie będzie Ci trudno wybrać kolor, który z powodzeniem będzie pasował do Twojego wnętrza. W szczególności paleta kolorów konglomeratu kwarcowego Caesarstone jest reprezentowana przez kolekcje, które inspirują nowy i niepowtarzalny wygląd pomieszczenia. Jednym z najnowszych trendów w modzie jest zlew kwarcowy wbudowany w blat kwarcowy. Ale jest nie tylko modny, ale także bardzo praktyczny! Powierzchnia zlewu jest łatwa do czyszczenia i wolna od tłuszczu i osadu.

Zamawiając blat kwarcowy zwróć uwagę na doświadczenie i wyposażenie firmy realizującej Twoje zamówienie. Produkcja blatów kwarcowych wymaga specjalnego drogiego sprzętu, a także wysokich kwalifikacji i kunsztu. Mając blat z konglomeratu kwarcowego nie musisz martwić się o wygląd i stan jego powierzchni. Zawsze będzie wyglądać jak nowa.


Inne publikacje

Wszystkie publikacje
Wszystkie publikacje

Zostać partnerem

Zostaw swoje dane lub zadzwoń:

+48 22 602 20 22

Wyślij projekt

Napisz o swoim projekcie, a my opublikujemy Twoją pracę na naszej stronie

wyślij zapytanie

Napisz nam swoją sugestię lub życzenie

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Projekt został wysłany, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia publikacji.

Zamknij stronę

Uwaga!

Dane formularza nie zostały wprowadzone poprawnie!

Zamknij stronę