Blat kwarcowy

Opinie

Projektanci uważają konglomerat kwarcowy za jeden z najbardziej prestiżowych materiałów do projektowania wnętrz. Bez wątpienia, blat kwarcowy z powodzeniem wpasuje się w wystrój pomieszczenia od stylu klasycznego, aż po styl nowoczesny czy loft.

Nowoczesne technologie wykorzystywane do tworzenia blatów kwarcowych wyznaczają wysokie standardy jakości życia. Porównując blaty z kamienia naturalnego z blatami kwarcowymi, wybór zwycięzcy o najlepszych właściwościach nie jest zbyt trudny.

Konglomerat kwarcowy – trwały materiał na blaty

Już sam skład konglomeratu kwarcowego gwarantuje wysoką jakość produktu: około 95% kruszonego naturalnego kwarcu, ok. 5% żywicy akrylowej i 1% pigmentów decydujących o palecie kolorów. Jak wiemy, kwarc jest jednym z pięciu najtwardszych materiałów w przyrodzie. Wysoki procent wiórów kwarcowych w składzie konglomeratu kwarcowego wyjaśnia jego wytrzymałość i trwałość. Dodatkowo kwarc jest materiałem niepalnym i nietoksycznym.

Co więcej, nie musisz martwić się o zacieki po kawie czy przypadkowo rozlany kieliszek wina. Blaty kwarcowe nie chłoną wilgoci, a na ich powierzchni nie ma porów, stąd też nie boją się kwasów spożywczych ani chemii gospodarczej. Z konglomeratem kwarcowym możesz zapomnieć o zabrudzeniach i zarazkach. Tłuszcz nigdy nie dostanie się do środka, a wszelkie zabrudzenia można łatwo usunąć szmatką, wodą i mydłem. Jedną z cennych cech blatów z konglomeratu kwarcowego jest też ich wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania.


Inne publikacje

Wszystkie publikacje
Wszystkie publikacje

Zostać partnerem

Zostaw swoje dane lub zadzwoń:

+48 22 602 20 22

Wyślij projekt

Napisz o swoim projekcie, a my opublikujemy Twoją pracę na naszej stronie

Wyślij zapytanie

Napisz nam swoją sugestię lub życzenie

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Projekt został wysłany, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia publikacji.

Zamknij stronę

Uwaga!

Dane formularza nie zostały wprowadzone poprawnie!

Zamknij stronę