ARCHITYPE na targach WARSAW HOME & CONTRACT 2022

Nowości

Architype kontynuuje swój maraton targowy! 

W dniach 19-22 października 2022 roku w Warszawie odbyły się Targi WARSAW HOME & CONTRACT 2022, gdzie nasze stoisko zajęło należne mu miejsce wśród ponad 700 wystawców i wzbudzało spore zainteresowanie oraz przykuło uwagę odwiedzających atrakcyjnym rozwiązaniem projektowym.

Nowoczesne i stylowe stoisko zaprojektowane zostało przez zespół profesjonalistów. Joanna Prowancka Wzorcownia przygotowała dla nas zarówno projekt, jak i samą koncepcję stoiska. Fachowcy z firmy Kamieniarstwo Partyka zajęli się obróbką konglomeratu kwarcowego oraz ceramiki, zaś z firmy Teika – obróbką kompozytu mineralno-akrylowego. Elegancki stolik kawowy z blatem ze spieku wielkoformatowego został zaprojektowany i stworzony przez Radvision Crew.

Podczas targów zaprezentowaliśmy próbki kamieni wiodących światowych marek: CaesarstoneAvant QuartzGRANDEX i Keralini, które odgrywają bardzo ważną rolę w nowoczesnej aranżacji. Nasza nowość, czyli marka własna Tisoro, przyciągnęła uwagę odwiedzających najmodniejszymi dekorami zaprojektowanymi w motywach marmuru i granitu. 

Targi Warsaw Home & Contract 2022 zgromadziły wielu ekspertów i specjalistów z branży projektowania wnętrz i designu. Gościem specjalnym imprezy był Karim Rashid – międzynarodowa gwiazda designu, który na konferencji mówił o najnowszych trendach i innowacjach w aranżacji wnętrz.

Warsaw Home & Contract 2022 były podzielone na 6 głównych stref: Light, Textile, Kitchen, Furniture, Build i Bathroom.

Efektywna komunikacja z partnerami, nowe kontakty, ciekawe oferty biznesowe – międzynarodowe targi światowej rangi z powodzeniem umożliwiają naszej firmie rozwój! 


Inne publikacje

Wszystkie publikacje
Wszystkie publikacje

Zostać partnerem

Zostaw swoje dane lub zadzwoń:

+48 22 602 20 22

Wyślij projekt

Napisz o swoim projekcie, a my opublikujemy Twoją pracę na naszej stronie

Wyślij zapytanie

Napisz nam swoją sugestię lub życzenie

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Projekt został wysłany, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia publikacji.

Zamknij stronę

Uwaga!

Dane formularza nie zostały wprowadzone poprawnie!

Zamknij stronę