ARCHITYPE na targach WARSAW HOME & CONTRACT 2022

Nowości

ARCHITYPE kontynuuje swój maraton targowy. W dniach 19−22 października 2022 roku w Warszawie odbyły się Targi WARSAW HOME & CONTRACT 2022, gdzie nasze stoisko zajęło należne mu miejsce wśród ponad 700 wystawców i wzbudzało spore zainteresowanie oraz przykuło uwagę odwiedzających atrakcyjnym rozwiązaniem projektowym.

Nowoczesne i stylowe stoisko zaprojektowane zostało przez zespół profesjonalistów. Joanna Prowancka Wzorcownia przygotowała dla nas zarówno projekt jak i samą koncepcję stoiska. Fachowcy firmy Kamieniarstwo Partyka zajmowały się obróbką konglomeratu kwarcowego oraz ceramiki, obróbką kompozytu mineralno-kwarcowego – Teika. Elegancki stolik kawowy z blatem ze spieku kwarcowego został zaprojektowany i stworzony przez Radvision Crew.

Targi Warsaw Home & Contract 2022 zgromadziły wielu ekspertów i specjalistów branży wyposażenia wnętrz i designu. Gościem specjalnym imprezy był Karim Rashid — międzynarodowa gwiazda designu, który na konferencji mówił o najnowszych trendach i innowacjach w aranżacji wnętrz.

Warsaw Home & Contract 2022 podzielona była na 6 głównych stref: Light, Textile, Kitchen, Furniture, Build i Bathroom.

Na naszym stoisku ARCHITYPE zaprezentowaliśmy nowe próbki kamienia kwarcowego wiodących światowych marek CaesarstoneAvant QuartzGRANDEXKeralini. ARCHITYPE zaprezentowała swoim klientom i partnerom stylowe dekory ze sztucznego kamienia, które są istotne w nowoczesnej aranżacji wnętrz.

Przyciągnęła uwagę gości odwiedzających stoisko Architype nowość — marka własna Tisoro, w jej kolekcji znajdują się najpopularniejsze dekory zaprojektowane w motywach marmuru i granitu. Uniwersalny, ale jednocześnie estetyczny design wpasuje się doskonale w każde wnętrze od klasycznego po nowoczesne. Odwiedzający mogli również zapoznać się z klasycznymi dekorami perfekcyjnie imitującymi marmur, które z biegiem lat nie tracą na aktualności.

Efektywna komunikacja z partnerami, nowe kontakty biznesowe, ciekawe oferty biznesowe —międzynarodowe targi światowej rangi z powodzeniem umożliwiają naszej firmie rozwój i wzrastanie.


Inne publikacje

Wszystkie publikacje
Wszystkie publikacje

Zostać partnerem

Zostaw swoje dane lub zadzwoń:

+48 22 602 20 22

Wyślij projekt

Napisz o swoim projekcie, a my opublikujemy Twoją pracę na naszej stronie

wyślij zapytanie

Napisz nam swoją sugestię lub życzenie

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Projekt został wysłany, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia publikacji.

Zamknij stronę

Uwaga!

Dane formularza nie zostały wprowadzone poprawnie!

Zamknij stronę