Tisoro od ARCHITYPE – jest długo wyczekiwaną nowością na polskim rynku kamienia kwarcowego. Dlaczego? Zagadnienie to jest proste do wyjaśnienia. Kamień kwarcowy jest coraz bardziej dostępny oraz ma coraz większe grono wielbicieli posiadania wykwintnego kamienia we wnętrzu swojej kuchni lub łazienki.

Tajniki produkcji

Nie jest to tajemnicą, że wszyscy producenci stosują w procesie wytwarzania kamienia kwarcowego podobne technologie. Jednak występują w tym zakresie pewne różnice w podejściu do produkcji, które wywierają bezpośredni wpływ na ostateczną ocenę wyrobu.

Skład Tisoro zawiera wyłącznie wysokogatunkowe składniki i surowce. Nadają one idealny wygląd wyrobów z kamienia kwarcowego i umożliwiają długo trwałą eksploatację.

Najnowocześniejsze linie produkcyjne, automatyzacja, innowacje w procesie wytwarzania i ograniczone zdobienia dekorów, umożliwiły optymalizację wartości właściwej i pozyskiwanie materiału w korzystnej cenie, zachowując wysoką jakość, piękno zewnętrzne i niezawodność. 

Czytaj więcej

Wybór wzorów Tisoro

Kolekcja Tisoro zawiera najbardziej cieszące się sukcesem marmurowe i granitowe wzory. Zostały one wybrane w taki sposób, aby ich uniwersalny motyw pasował do każdego wnętrza i był jego wyróżniającym się akcentem.


Czytaj więcej

Estetyka, długowieczność i uniwersalność

Kamień kwarcowy Tisoro charakteryzuje się szerokim wachlarzem zalet nad innymi materiałami. Jest odporny na działanie wilgoci, a także na uszkodzenia mechaniczne. Struktura charakteryzuje się brakiem szczelin i mikroporów. Taka cecha zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni oraz otrzymuje maksymalny wskaźnik w zakresie higieniczności materiału. Aby osiągnąć czystość i idealny wygląd powierzchni Tisoro wystarczy wytrzeć ją miękką tkaniną z kilkoma kroplami płynu do mycia.

Nie należy sądzić, iż Tisoro nadaje się wyłącznie w zakresie produkcji blatów-stołów kuchennych! Designerzy posiadają wysoki poziom umiejętności w zakresie stosowania kamienia kwarcowego w różnych wnętrzach, realizując w ten sposób najbardziej wspaniałe i niesamowite idee architektoniczne. Tisoro bardzo dobrze się łączy z wyrobami z plastiku, szkła, metalu i drewna naturalnego. Parapety okienne, lady barowe, schody i panele ścienne z tego materiału charakteryzują się wysokim poziomem estetyki i niezawodności.


Czytaj więcej

Katalog kamieni Tisoro

Zobacz wszystkie dekory

Główne zalety wyrobów Tisoro

Najwyższa jakość w najniższej cenie

Wyroby charakteryzują się niezawodnością i długowiecznością

Wzór kamienia Calacatta w cenie przystępnej

Odporny na działania wilgoci i uszkodzenia mechaniczne

Łatwa pielęgnacja

Gwarancja ochrony środowiska

Projektant On-line

Sprawdź, jak będzie wyglądać Twoja przestrzeń

Projektant On-line

Sprawdź, jak będzie wyglądać Twoja przestrzeń

Wizualizacja

Przykłady projektów

Zobacz wszystkie projekty
Zobacz wszystkie projekty

Kup konglomerat kwarcowy

Ponad 100 kamiennych dekorów jest stale obsługiwanych w magazynach w dużych ilościach. Reszta zostanie dostarczona szybko w ramach zamówienia.

Wyświetl kontakty

Dowiedz się więcej o konglomeracie kwarcowym

WSZYSTKIE PRZYDATNE INFORMACJE

Zostać partnerem

Zostaw swoje dane lub zadzwoń:

+48 22 602 20 22

Wyślij projekt

Napisz o swoim projekcie, a my opublikujemy Twoją pracę na naszej stronie

wyślij zapytanie

Napisz nam swoją sugestię lub życzenie

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Projekt został wysłany, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia publikacji.

Zamknij stronę

Uwaga!

Dane formularza nie zostały wprowadzone poprawnie!

Zamknij stronę