ARCHITYPE z powodzeniem uczestniczyło w wystawie RESTA w Wilnie

Nowości

Architype uczestniczyło w międzynarodowych targach budowlano-remontowych RESTA, które co roku odbywają się w Wilnie na Litwie. Wystawa RESTA powstała w 1994 roku i od tego czasu ugruntowała swoją pozycję jako jedno z najważniejszych wydarzeń w branży budowlanej w krajach bałtyckich. Organizatorem wystawy jest firma Litexpo, wiodący organizator targów na Litwie.

Targi RESTA obejmują szeroki zakres sektorów – w tym budownictwo, renowację, projektowanie wnętrz, architekturę, ogrzewanie, wentylację, hydraulikę, instalacje elektryczne oraz inteligentne technologie w budownictwie. Nacisk kładziony jest na zrównoważone budownictwo i renowację, a także wprowadzanie na rynek nowych produktów i technologii.

Na swoim stoisku firma Architype przedstawiła kamień akrylowy GRANDEX, konglomeraty kwarcowe Avant Quartz i Tisoro oraz spieki wielkoformatowe Keralini. Materiały te wzbudziły niemałe zainteresowanie wśród zwiedzających i uczestników wystawy, którzy mieli okazję poznać szeroką gamę wzorów i kolorów oraz możliwości, co do zastosowania kamieni w nowoczesnych rozwiązaniach wnętrzarskich.

Wystawa RESTA w Wilnie to wyjątkowa szansa dla profesjonalistów i członków branży budowlano-remontowej do zapoznania się z aktualnymi trendami i innowacjami. Kolejna, 29. edycja wystawy najprawdopodobniej odbędzie się w kwietniu 2024 roku w Wilnie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko za zainteresowanie naszymi produktami. Liczymy na dalszą współpracę!


Inne publikacje

Wszystkie publikacje
Wszystkie publikacje

Zostać partnerem

Zostaw swoje dane lub zadzwoń:

+48 22 602 20 22

Wyślij projekt

Napisz o swoim projekcie, a my opublikujemy Twoją pracę na naszej stronie

Wyślij zapytanie

Napisz nam swoją sugestię lub życzenie

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Projekt został wysłany, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia publikacji.

Zamknij stronę

Uwaga!

Dane formularza nie zostały wprowadzone poprawnie!

Zamknij stronę