ARCHITYPE na wystawie MARMOMAC 2022

Nowości

We wrześniu Włochy stają się centrum zainteresowania ekspertów od projektowania wnętrz! 

W Bolonii odbywa się CERSAIE, największa wystawa płyt ceramicznych, a w Weronie MARMOMAC, czyli międzynarodowe forum poświęcone marmurowi, jego technologii przetwarzania, wzornictwu i architekturze. Włochy od niepamiętnych czasów są kolebką najpiękniejszych gatunków marmuru, wybitnych rzeźbiarzy i architektów, gdzie więc indziej mieliby gromadzić się ludzie zawodowo zajmujący się kamieniem? 😊

MARMOMAC to najbardziej autorytatywna międzynarodowa wystawa, która odbywa się od 1961 roku i gromadzi ekspertów z dziedziny projektowania wnętrz. Piękno prezentowanego na targach kamienia zapiera dech w piersiach zwiedzających. Fantastyczne wzory rysunków, oryginalne dekoracje i rzeźby składające się na stoiska – to wszystko sprawia, że wystawa staje się niezapomnianym wydarzeniem.

Oprócz wrażeń estetycznych targi zachwycają najnowszymi osiągnięciami technicznymi – nowoczesnymi technikami obróbki kamienia, szlifierkami diamentowymi, ścierniwami chemicznymi.

Tradycyjnie duże wystawy branżowe, oprócz ekspozycji, obejmują szereg działań. W tym roku MARMOMAC zaprezentował szereg ciekawych projektów – od wystaw sztuki, designu i architektury, w których uczestniczyli czołowi współcześni projektanci i architekci, po różnego rodzaju specjalistyczne konferencje i seminaria.

Przez cztery dni targów uczestnicy mogli odwiedzić stoisko Architype. Wielu z nich miało okazję zapoznać się z najlepszymi próbkami konglomeratu kwarcowego o oryginalnym wyglądzie i modnych wzorach.

Na naszym stoisku prezentowaliśmy dekoracje czołowych światowych producentów konglomeratu kwarcowego Caesarstone i Avant Quartz, jak również produkty naszej nowej marki – Tisoro.

W kolekcji Tisoro znajdują się najpopularniejsze dekory marmurowe i granitowe. Ich uniwersalny styl pasuje do każdego wnętrza. Najnowsze linie technologiczne, automatyzacja, innowacje w procesie produkcji oraz ograniczona liczba dekorów pozwalają na optymalizację kosztów i uzyskanie materiału w korzystnej cenie, nie zaniedbując przy tym jego jakości.

Dużo przeprowadzonych rozmów, poznawanie nowych współpracowników, spotykanie starych partnerów i przyjaciół – MARMOMAC zapewnia potężny nakład pracy na cały rok.

Z pewnością spotkamy się ponownie na najlepszych wystawach na świecie!


Inne publikacje

Wszystkie publikacje
Wszystkie publikacje

Zostać partnerem

Zostaw swoje dane lub zadzwoń:

+48 22 602 20 22

Wyślij projekt

Napisz o swoim projekcie, a my opublikujemy Twoją pracę na naszej stronie

Wyślij zapytanie

Napisz nam swoją sugestię lub życzenie

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Projekt został wysłany, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia publikacji.

Zamknij stronę

Uwaga!

Dane formularza nie zostały wprowadzone poprawnie!

Zamknij stronę