ARCHITYPE na wystawie MARMOMAC 2022

Nowości

We wrześniu Włochy stają się centrum zainteresowania ekspertów od projektowania wnętrz. Bolonia gości CERSAIE, największą wystawę płyt ceramicznych, a starożytna Werona gości MARMOMAC, międzynarodowe forum poświęcone marmurowi, jego technologii przetwarzania, wzornictwu i architekturze. Włochy od niepamiętnych czasów były kolebką najpiękniejszych gatunków marmuru, wybitnych rzeźbiarzy i architektów, gdzie indziej mogą gromadzić się ludzie zawodowo zajmujący się kamieniem?

MARMOMAC to najbardziej autorytatywna międzynarodowa wystawa, która odbywa się od 1961 roku i gromadzi ekspertów z dziedziny aranżacji wnętrz. Nawet zwykłym zwiedzającym piękno prezentowanego na targach kamienia zapiera dech w piersiach. Fantastyczne wzory rysunków, oryginalne dekoracje i rzeźby składające się na stoiska – to wszystko sprawia, że wystawa staje się niezapomnianym wydarzeniem.

Oprócz wrażeń estetycznych targi zachwycają najnowszymi osiągnięciami technicznymi – nowoczesnymi technikami obróbki kamienia, szlifierkami diamentowymi, ścierniwami chemicznymi.

Tradycyjnie duże wystawy branżowe, oprócz ekspozycji, obejmują szereg działań. W tym roku MARMOMAC zaprezentował szereg ciekawych projektów – od wystaw sztuki, designu i architektury, w których uczestniczyli czołowi współcześni projektanci i architekci, po różnego rodzaju specjalistyczne konferencje i seminaria.

Przez cztery dni targów zwiedzający mogli odwiedzić stoisko ARCHITYPE. Wielu odwiedzających miało okazję zapoznać się z najlepszymi próbkami kwarcu o oryginalnym wystroju i modnych wzorach.

Na naszym stoisku prezentowaliśmy dekoracje czołowych światowych producentów kamienia kwarcowego, Caesarstone i Avant Quartz, jak również nasz nowy produkt – marka Tisoro.

W kolekcji Tisoro znajdują się najpopularniejsze dekory marmurowe i granitowe. Są specjalnie dobrane tak, aby ich uniwersalny styl pasował do każdego wnętrza i był jego wyróżniającym się akcentem.

Najnowsze linie technologiczne, automatyzacja, innowacje w procesie produkcji oraz ograniczona liczba dekorów pozwalają na optymalizację kosztów i uzyskanie materiału w korzystnej cenie, nie zaniedbując przy tym jego jakości, zewnętrznego piękna i niezawodności.

Dużo przeprowadzanych rozmów, poznawanie nowych współpracowników, spotkanie starych partnerów i przyjaciół - MARMOMAC zapewnia potężny nakład pracy na cały rok.

Z pewnością spotkamy się ponownie na najlepszych wystawach na świecie!


Inne publikacje

Wszystkie publikacje
Wszystkie publikacje

Zostać partnerem

Zostaw swoje dane lub zadzwoń:

+48 22 602 20 22

Wyślij projekt

Napisz o swoim projekcie, a my opublikujemy Twoją pracę na naszej stronie

wyślij zapytanie

Napisz nam swoją sugestię lub życzenie

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Projekt został wysłany, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia publikacji.

Zamknij stronę

Uwaga!

Dane formularza nie zostały wprowadzone poprawnie!

Zamknij stronę