Sztuczny kamień

Opinie

Sztuczny kamień od dawna jest wszechstronnym materiałem nadającym się zarówno do kuchni czy łazienek, jak i biur oraz przestrzeni publicznych. Ze względu na estetyczny wygląd wykonywane z niego produkty są w stanie dopasować się do ogólnego wyglądu pomieszczenia i stać się wyznacznikiem dobrego stylu.

Nowoczesna technologia produkcji pozwala uzyskać kamień w dowolnym kolorze. Ze względu na właściwości kamień sztuczny praktycznie nie ustępuje swojemu naturalnemu odpowiednikowi – a pod pewnymi względami nawet go przewyższa! 

Zalety sztucznego kamienia

Główne zalety sztucznego kamienia to:

  • wysoka wytrzymałość,
  • higiena i bezpieczeństwo,
  • szeroka gama kolorów,
  • łatwość konserwacji.

Produkty wykonane ze sztucznego kamienia są bardzo trwałe. Dzięki temu, że nie posiadają mikroporów, nie chłoną wilgoci ani brudu. Sprawia to, że sztuczny kamień idealnie nadaje się do stosowania w obiektach gastronomicznych czy placówkach medycznych. Dzięki różnorodności odcieni sztuczny kamień wpasuje się w każde wnętrze. Pielęgnacja powierzchni ze sztucznego kamienia nie wymaga dużego wysiłku – sprowadza się do okresowego czyszczenia wilgotną szmatką.

Światowej sławy producenci sztucznego kamienia

Na naszej stronie znajdziecie najlepsze światowe marki sztucznego kamienia. Kompozyt mineralno-akrylowy jest reprezentowany przez znak towarowy GRANDEX, konglomerat kwarcowy przez Caesarstone i Avant Quartz oraz markę własną Tisoro. Z kolei spiek wielkoformatowy pochodzi od renomowanej firmy Keralini. 

GRANDEX jest produkowany przez południowokoreańską firmę Lion ChemTech, jednego z czterech największych na świecie producentów powierzchni akrylowych. Technologia produkcji kompozytu mineralno-akrylowego spełnia międzynarodowe standardy. Materiał stosowany jest na blaty kuchenne, w restauracjach, na lotniskach i w pomieszczeniach mieszkalnych.

Konglomerat kwarcowy Caesarstone jest znany na całym świecie. Produkuje go izraelska firma, która od wielu lat ściśle współpracuje z czołowymi architektami i projektantami z USA, Wielkiej Brytanii, Japonii, Holandii i innych krajów.

Konglomerat kwarcowy Avant Quartz i Tisoro to stosunkowo nowe produkty, których charakterystyczną cechą jest znakomity dobór dekorów z kolekcji granitowych i marmurowych.

Produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach

Na naszej stronie internetowej znajdziesz najważniejsze informacje na temat właściwości sztucznego kamienia oraz cech każdej z marek, a także przejrzysz paletę dostępnych dekorów. W celu zamówienia produktu ze sztucznego kamienia zalecamy kontakt z certyfikowanymi przetwórcami.


Zostać partnerem

Zostaw swoje dane lub zadzwoń:

+48 22 602 20 22

Wyślij projekt

Napisz o swoim projekcie, a my opublikujemy Twoją pracę na naszej stronie

Wyślij zapytanie

Napisz nam swoją sugestię lub życzenie

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Projekt został wysłany, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia publikacji.

Zamknij stronę

Uwaga!

Dane formularza nie zostały wprowadzone poprawnie!

Zamknij stronę