Sztuczny kamień

Opinie

Sztuczny kamień od dawna jest wszechstronnym materiałem nadającym się do kuchni i łazienek, biur i przestrzeni publicznych, a nawet do okładzin ściennych. Ze względu na swój estetyczny wygląd produkty z niego wykonane są w stanie dopasować się do ogólnego wyglądu pomieszczenia i stać się głównym tematem wnętrza.

Nowoczesna technologia produkcji pozwala uzyskać kamień w dowolnym kolorze. Zgodnie ze swoimi właściwościami operacyjnymi sztuczny kamień praktycznie nie ustępuje swojemu naturalnemu odpowiednikowi, a pod pewnymi względami nawet go przewyższa. Główne zalety sztucznego kamienia to:

• wysoka wytrzymałość

• zdrowie i bezpieczeństwo

• szeroka gama kolorów

• łatwość konserwacji.

Produkty wykonane ze sztucznego kamienia są trwałe, nie posiadają mikro porów, dzięki czemu nie chłoną wilgoci i brudu. Ta jakość sprawia, że ​​sztuczny kamień jest idealny do stosowania w zakładach gastronomicznych i placówkach medycznych. Dzięki różnorodności odcieni sztuczny kamień wpasuje się w każde wnętrze. Pielęgnacja powierzchni ze sztucznego kamienia nie wymaga dużego wysiłku: sprowadza się do okresowego czyszczenia wilgotną szmatką.

Światowej sławy producenci sztucznego kamienia

Na naszej stronie znajdziesz najlepsze światowe marki sztucznego kamienia. Kompozyt mineralno-akrylowy jest reprezentowany przez znak towarowy Grandex; konglomerat kwarcowy - Caesarstone i Avant Quartz.

Grandex jest produkowany przez południowokoreańską firmę Lion ChemTech, jednego z czterech największych na świecie producentów powierzchni akrylowych. Technologia produkcji Grandex spełnia międzynarodowe standardy. Materiał stosowany jest na blaty kuchenne, restauracje, lotniska i pomieszczenia mieszkalne.

Konglomerat kwarcowy Caesarstone nie wymaga żadnych zaleceń. Jest znany na całym świecie, a izraelska firma Caesarstone od wielu lat ściśle współpracuje z czołowymi architektami i projektantami z USA, Wielkiej Brytanii, Japonii, Holandii i innych krajów świata.

Konglomerat kwarcowy Avant Quartz to stosunkowo nowy produkt, którego charakterystyczną cechą jest znakomity dobór dekorów z kolekcji granitowych i marmurowych.

Produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach

Na naszej stronie możesz dowiedzieć się o właściwościach sztucznego kamienia, cechach każdej marki, zobaczyć paletę kolorów i wybrać kolor, który Ci się podoba. W celu zamówienia produktu ze sztucznego kamienia zalecamy kontakt z certyfikowanymi przetwórcami.


Zostać partnerem

Zostaw swoje dane lub zadzwoń:

+48 22 602 20 22

Wyślij projekt

Napisz o swoim projekcie, a my opublikujemy Twoją pracę na naszej stronie

wyślij zapytanie

Napisz nam swoją sugestię lub życzenie

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Projekt został wysłany, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia publikacji.

Zamknij stronę

Uwaga!

Dane formularza nie zostały wprowadzone poprawnie!

Zamknij stronę