Cóż to były za targi!

Nowości

Od 26 do 29 września mieliśmy okazję uczestniczyć w targach MARMOMAC 2023, czyli w najbardziej prestiżowym i najważniejszym wydarzeniu dla branży kamieniarskiej. 

We włoskiej Weronie spotkaliśmy się z setkami osób zainteresowanych naszymi materiałami. Mieliśmy przyjemność zaprezentować kultowe dekory kamieni, jak i zupełnie nowe wzory marki Avant Quartz czy Caesarstone. Po raz kolejny konglomeraty kwarcowe od Architype zachwyciły uczestników, projektantów i wykonawców z całego świata.

Dla nas była to niesamowita okazja do podzielenia się doświadczeniami, nawiązania wartościowych kontaktów oraz odkrywania nowych możliwości. Spotkaliśmy przedstawicieli Państw, które już niebawem powitają na rynku nasze produkty. Otrzymaliśmy mnóstwo pozytywnych opinii oraz sugestii, które pomogą nam dalej się rozwijać.

Litry wypitej włoskiej kawy, setki arcyciekawych rozmów i jeszcze więcej inspirujących znajomości później – wracamy do Was lepsi i gotowi na zmiany! 

Dziękujemy za tak ciepły odbiór i liczne przybycie. Do zobaczenia za rok na kolejnej edycji targów MARMOMAC, na których z pewnością nas nie zabraknie!


Inne publikacje

Wszystkie publikacje
Wszystkie publikacje

Zostać partnerem

Zostaw swoje dane lub zadzwoń:

+48 22 602 20 22

Wyślij projekt

Napisz o swoim projekcie, a my opublikujemy Twoją pracę na naszej stronie

Wyślij zapytanie

Napisz nam swoją sugestię lub życzenie

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Projekt został wysłany, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia publikacji.

Zamknij stronę

Uwaga!

Dane formularza nie zostały wprowadzone poprawnie!

Zamknij stronę