Architype w Laboratorium Dobrej Marki

Nowości

We wtorek 13 lutego 2024 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Laboratorium Dobrej Marki w Białymstoku. To niezwykle ważne wydarzenie dla architektów i projektantów z całej Polski. Tematem przewodnim spotkania był wpływ nowoczesnych technologii na architekturę i tworzenie nowych projektów.

Gościem specjalnym był Petros Psyllos – elektronik, programista i innowator, który na co dzień zajmuje się wdrażaniem nowoczesnych technologii. Poprowadził on wykład „Sztuczna inteligencja w zawodzie architekta – szanse i zagrożenia”, w trakcie którego wprowadził nas w futurystyczny świat, w którym tworzenie projektów ściśle bazuje na wykorzystaniu możliwości AI. Z kolei o wyzwaniach, przed którymi stają architekci i projektanci wnętrz we współczesnym świecie, opowiedziała Katarzyna Koszałka, założycielka autorskiego studia Pracownia Projektowa mDom, która od ponad 20 lat zajmuje się tworzeniem wyjątkowych projektów wnętrzarskich. 

W trakcie wydarzenia Architype był jednym z przedstawicieli dobrych marek, dzięki czemu zyskaliśmy możliwość zaprezentowania uczestnikom naszej firmy oraz materiałów. Był to czas wartościowych rozmów, podczas których nie tylko dzieliliśmy się wiedzą, ale też wiele nauczyliśmy się od innych. Liczne wymiany spostrzeżeń z innymi przedstawicielami (dobrych) marek oraz potencjalnymi klientami zaowocowało pozyskaniem kilkudziesięciu nowych kontaktów.

Dziękujemy, że mogliśmy uczestniczyć w tym jakże ważnym, merytorycznym wydarzeniu!


Inne publikacje

Wszystkie publikacje
Wszystkie publikacje

Zostać partnerem

Zostaw swoje dane lub zadzwoń:

+48 22 602 20 22

Wyślij projekt

Napisz o swoim projekcie, a my opublikujemy Twoją pracę na naszej stronie

Wyślij zapytanie

Napisz nam swoją sugestię lub życzenie

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Projekt został wysłany, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia publikacji.

Zamknij stronę

Uwaga!

Dane formularza nie zostały wprowadzone poprawnie!

Zamknij stronę