ARCHITYPE na wystawie Stone+tec 2022

Nowości

Po "COVID wakacjach" Europa ożyła. Cała branża podniosła głowę i energicznie przystąpiła do odbudowy swojej dawnej aktywności. Z wielkim entuzjazmem profesjonaliści przyjęli wiadomość o wystawie Stone+tec 2022, która tradycyjnie odbywa się w Norymberdze w Niemczech. W czerwcu tego roku, po czteroletniej przerwie, na forum międzynarodowym zgromadzono ekspertów od kamienia naturalnego i technologii jego obróbki.

W tym roku wystawa zgromadziła około 250 wystawców z całego świata. Firma ARCHITYPE zaprezentowała swoje stoisko na wystawie, gdzie zaprezentowano nowe próbki kamienia kwarcowego znanych na całym świecie marek CaesarstoneAvant QuartzGRANDEXKeralini.

ARCHITYPE stale śledzi najnowsze światowe trendy wnętrzarskie, z wyczuciem reaguje na potrzeby swoich klientów, dlatego oferuje najmodniejsze dekory i wzory kamienia kwarcowego.

Na stoisku prezentowane były różnorodne motywy naturalne (imitacje marmuru to ponadczasowa klasyka), surowe monokolory i wzory geometryczne.

Szczególnie gościom spodobała się kolekcja Calacatta - dekrów kwarcu Avant Quartz:

Po tak długiej przerwie zarówno zwiedzający, jak i uczestnicy mieli o czym dyskutować – gdzie branża się rozwija, jakie trendy na rynku i wzornictwie, jakie technologie będą istotne w najbliższej przyszłości.

Intensywna komunikacja, wymiana informacji, nowe kontakty i wsparcie starych partnerstw – to wszystko jest integralną częścią dużych forów branżowych.

Głównym tematem Stone+tec 2022 jest wykorzystanie naturalnych materiałów budowlanych pomiędzy tradycją a innowacją. Omówieniu tego tematu poświęcone były konferencje i seminaria szkoleniowe.

Mamy nadzieję, że życie się poprawi, a wystawa Stone+tec ponownie stanie się stałym miejscem spotkań partnerów i współpracowników.


Inne publikacje

Wszystkie publikacje
Wszystkie publikacje

Zostać partnerem

Zostaw swoje dane lub zadzwoń:

+48 22 602 20 22

Wyślij projekt

Napisz o swoim projekcie, a my opublikujemy Twoją pracę na naszej stronie

wyślij zapytanie

Napisz nam swoją sugestię lub życzenie

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Projekt został wysłany, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia publikacji.

Zamknij stronę

Uwaga!

Dane formularza nie zostały wprowadzone poprawnie!

Zamknij stronę