ARCHITYPE na wystawie Stone+tec 2022

Nowości

Po covidzie Europa ożyła! 

Cała branża podniosła głowę i energicznie przystąpiła do odbudowy swojej dawnej aktywności. Z wielkim entuzjazmem profesjonaliści przyjęli wiadomość o wystawie Stone+tec 2022, która tradycyjnie odbywa się w Norymberdze w Niemczech. W czerwcu tego roku, po czteroletniej przerwie, na forum międzynarodowym zgromadzono ekspertów od kamienia naturalnego i technologii jego obróbki. W wydarzeniu wzięło udział około 250 wystawców z całego świata. 

W Architype stale śledzimy najnowsze światowe trendy wnętrzarskie. Z wyczuciem reagujemy na potrzeby naszych klientów, dlatego oferujemy najmodniejsze dekory i wzory kamienia. 

Na stanowisku Architype zaprezentowaliśmy nowe próbki kamieni światowych marek, takich jak: CaesarstoneAvant QuartzGRANDEX czy Keralini. Wśród naszych produktów dominowały naturalne motywy, surowe monokolory oraz wzory geometryczne.  Odwiedzającym szczególnie spodobał się wzór Calacatta z kolekcji dekorów konglomeratu kwarcowego od Avant Quartz.


Po tak długiej przerwie zarówno zwiedzający, jak i uczestnicy mieli o czym dyskutować – w którą stronę rozwija się branża, jakie trendy obowiązują na rynku i we wzornictwie, czy też, jakie technologie będą istotne w najbliższej przyszłości. Intensywna komunikacja, wymiana informacji, nowe kontakty i wsparcie starych partnerstw – to wszystko jest integralną częścią dużych forów branżowych.

Głównym tematem Stone+tec 2022 było wykorzystanie naturalnych materiałów budowlanych pomiędzy tradycją a innowacją. Omówieniu tego tematu poświęcone były konferencje i seminaria szkoleniowe.

Mamy nadzieję, że wystawa Stone+tec ponownie stanie się stałym miejscem spotkań partnerów i współpracowników!


Inne publikacje

Wszystkie publikacje
Wszystkie publikacje

Zostać partnerem

Zostaw swoje dane lub zadzwoń:

+48 22 602 20 22

Wyślij projekt

Napisz o swoim projekcie, a my opublikujemy Twoją pracę na naszej stronie

Wyślij zapytanie

Napisz nam swoją sugestię lub życzenie

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Projekt został wysłany, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia publikacji.

Zamknij stronę

Uwaga!

Dane formularza nie zostały wprowadzone poprawnie!

Zamknij stronę