Architype na targach WARSAW HOME KITCHEN 2023

Nowości

Od 7 do 10 listopada mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w kolejnej już edycji targów WARSAW HOME KITCHEN, organizowanych w centrum targowym PTAK WARSAW EXPO.

Na stanowisku Architype godnie zaprezentowaliśmy wszystkie nasze materiały – i to w wielu różnorodnych wydaniach! Zwiedzający mogli podziwiać zarówno płyty i próbki naszych fenomenalnych konglomeratów kwarcowych oraz spieków wielkoformatowych, jak i meble wykonane z kompozytu mineralno-akrylowego GRANDEX. Zaprezentowaliśmy także najnowsze dekory marki Keralini oraz zupełnie odmienioną odsłonę naszych wzorników.

Największe zainteresowanie zwiedzających wzbudził kompozyt mineralno-akrylowy marki GRANDEX, który zaintrygował szczególnie młodych architektów. Wiele czasu spędziliśmy na rozmowach na temat tego fenomenalnego materiału, odpowiadając na pytania dotyczące jego cech, właściwości, metody produkcji czy wszechstronnego zastosowania. 

Każdego uczestnika targów ugościliśmy szeroką dawką wiedzy branżowej, przepyszną kawą oraz drobnymi upominkami w postaci naszych firmowych gadżetów, krówek czy próbników w formie wachlarzu, których kolorystyka wiernie odzwierciedlała barwy dekorów Keralini.

Nieskromnie przyznamy, że nasz fantastyczny, dziesięcioosobowy zespół Architype, spisał się na medal! Owocem naszej obecności na targach są zacieśnione więzi z projektantami oraz liczne propozycje współpracy. Mieliśmy także czas na odwiedzenie stoisk potencjalnych klientów w celu nawiązania kontaktów. Nie zabrakło także klientów indywidualnych, którym zaprezentowaliśmy nasze wyjątkowe materiały i najnowsze propozycje. 

Rozdaliśmy setki wizytówek, odbyliśmy dziesiątki wnikliwych rozmów – i już nie możemy doczekać się efektów, jakie przyniesie nasz czynny udział w tym wydarzeniu! O nowych projektach na pewno będziemy Was informować, więc bacznie nas obserwujcie!

A tymczasem już teraz zapraszamy Was na kolejną edycję Międzynarodowych Targów WARSAW HOME KITCHEN, które odbędą się już w listopadzie 2024 roku. Z pewnością nas tam nie zabraknie!


Inne publikacje

Wszystkie publikacje
Wszystkie publikacje

Zostać partnerem

Zostaw swoje dane lub zadzwoń:

+48 22 602 20 22

Wyślij projekt

Napisz o swoim projekcie, a my opublikujemy Twoją pracę na naszej stronie

wyślij zapytanie

Napisz nam swoją sugestię lub życzenie

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Zgłoszenie zostało wysłane, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zamknij stronę

Dziękujemy!

Projekt został wysłany, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia publikacji.

Zamknij stronę

Uwaga!

Dane formularza nie zostały wprowadzone poprawnie!

Zamknij stronę